Organizator:

Aktualności

22-05-23 Z kulturą na rynek

Kultura organizacji lub kultura w organizacji to od kilkudziesięciu lat pojęcia bardzo popularne. Ale czy nie jest to połączenie sztuczne? Przecież firma to biznes i pieniądze, a kultura najczęściej kojarzona jest z niematerialnym i materialnym dorobkiem społeczeństw, nie mówiąc już o cywilizacyjnej...

Zobacz więcej

22-05-23 Marketing funeralny musi być poważny?

Nasza branża jest specyficzna, działamy w trudnych warunkach i mamy wyjątkowego klienta!”. To zdanie można usłyszeć z ust różnych przedsiębiorców. Większość bowiem wychodzi z przekonania, że jego profesja jest niezwykle odmienna, w związku z czym jego firma wymaga nietypowego podejścia w zakresie komunikacji...

Zobacz więcej

22-05-23 Nowelizacja prawa pogrzebowego w zasadniczej fazie legislacyjnej

Prace nad nowelizacją aktów prawnych, jakie składają się na tzw. prawo pogrzebowe, wchodzą w zasadniczą fazę legislacyjną. W ciągu najbliższych dni projekt nowelizacji zostanie skierowany pod obrady Rady Ministrów.

Zobacz więcej

22-05-23 Podsumowanie IV edycji Omega Funeral Forum

Blisko 400 profesjonalistów z branży pogrzebowej spotkało się podczas dwudniowej konferencji OMEGA Funeral Forum w Poznaniu.

Zobacz więcej

21-02-23 Wysłuchano nasze uwagi

Grzegorz Lang radca prawny w Federacji Przedsiębiorców Polskich: Przyjęcie ustawy w szybkim czasie będzie trudne. Wchodzimy przecież w rok wyborczy, a projekt jeszcze nawet nie trafił do Sejmu.

Zobacz więcej