Organizator:

Aktualności

16-11-23 125-lecie Firmy STOLTUR: Tradycja, Innowacja, Wizja Przyszłości

W niezwykłym jubileuszu firmy STOLTUR, która świętuje swoje 125-lecie istnienia, uczestniczyli liczni goście, przedstawiciele władz lokalnych, członkowie rodziny oraz dumni pracownicy. Nie zabrakło także przedstawicieli OMEGA FUNERAL FORUM i magazynu OMEGA. Uroczyste otwarcie tego wyjątkowego spotkania...

Zobacz więcej

14-11-23 Zapraszamy na V edycję Omega Funeral Forum

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji OMEGA Funeral Forum, która odbędzie się w Poznaniu, w dniach 19- 20 kwietnia 2024 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie już po raz piąty spotkamy się na prestiżowym wydarzeniu przygotowanym z myślą o branży pogrzebowej.

Zobacz więcej

14-11-23 Omega Funeral Forum - opinie uczestników

Wspaniała atmosfera towarzyszyła czwartej edycji Omega Funeral Forum. Wydarzenie, które trwało przez dwa dni, zgromadziło liczne grono profesjonalistów z branży funeralnej. O swoich wrażeniach z konferencji opowiedzieli jego uczestnicy.

Zobacz więcej

17-10-23 Drzwi Otwarte Zakładu Pogrzebowego NECROS

Dnia 19 października (czwartek) w godzinach 15:00 - 19:00 Poznaniacy i wszyscy przyjezdni Goście będą mieć możliwość swobodnego zadawania wszelkich pytań dotyczących organizacji pogrzebu oraz funkcjonowania krematorium i samego przebiegu procesu kremacji.

Zobacz więcej

22-05-23 Z kulturą na rynek

Kultura organizacji lub kultura w organizacji to od kilkudziesięciu lat pojęcia bardzo popularne. Ale czy nie jest to połączenie sztuczne? Przecież firma to biznes i pieniądze, a kultura najczęściej kojarzona jest z niematerialnym i materialnym dorobkiem społeczeństw, nie mówiąc już o cywilizacyjnej...

Zobacz więcej