Organizator:

Zapraszamy na V edycję Omega Funeral Forum

Podziel się

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji OMEGA Funeral Forum, która odbędzie się w Poznaniu, w dniach 19- 20 kwietnia 2024 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie już po raz piąty spotkamy się na prestiżowym wydarzeniu przygotowanym z myślą o branży pogrzebowej.

Podczas dwudniowej konferencji będziemy wspólnie dyskutować na kluczowe tematy branżowe. Będzie to również okazja do wymiany doświadczeń, zdobywania nowej wiedzy, a przede wszystkim nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkie organizacje branżowe. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej płaszczyzny, służącej rzeczowej wymianie myśli i poglądów, na tematy, które od lat nurtują branżę funeralną. dział w konferencji daje możliwość zaprezentowania swojej oferty przedstawicielom branży, którzy poszukują innowacji i wsparcia w prowadzeniu własnej działalności.

Bazą do przygotowania przyszłorocznego forum są pozytywne recenzje jakie zebraliśmy podczas ostatniej edycji, która została objęta honorowym patronatem organizacji FIAT-ITFA, natomiast głównym branżowym partnerem była Polska Izba Branży Pogrzebowej. Najważniejszym punktem programu była debata o projekcie ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych, która odbyła się z udziałem Wojciecha Labudy - pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów ds. ochrony miejsc pamięci. Dyskutowaliśmy również o wyzwaniach i zagrożeniach jakie niesie ze sobą ceremoniał pochówku i ostatniego pożegnania, o komforcie emocjonalnym pracowników zakładów pogrzebowych, a także o nowoczesnym marketingu w branży funeralnej. Do dyspozycji uczestników były warsztaty prowadzone przez uznanych ekspertów i praktyków. Była to znakomita okazja na zdobycie wiedzy i doświadczenia w codziennym budowaniu pozytywnego wizerunku zakładów pogrzebowych.

Przyszłoroczną edycję OMEGA Funeral Forum przygotowujemy wspólnie z magazynem „OMEGA”, który od lat relacjonuje najważniejsze międzynarodowe wydarzenia, bierze aktywny udział w debacie o prawie i przepisach branżowych, prezentuje najnowsze trendy. Zapraszam do kontaktu i udziału w kluczowym wydarzeniu w gronie przedsiębiorców działających na rynku funeralnym.

Pobierz folder informacyjny >>TUTAJ<<