Organizator:

Targi Memento - nowy termin, nowa odsłona

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie, mając jednocześnie na uwadze opinie naszych Partnerów biznesowych i dbałość o najwyższą jakość realizowanych wydarzeń, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o organizacji Targów Funeralnych MEMENTO POZNAŃ jesienią 2022 roku.

Mając na uwadze dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiczną w kraju, a także dokładając wszelkich starań o najwyższą jakość organizowanych przez nas wydarzeń biznesowych, Zarząd Grupy MTP zdecydował, że zaplanowana jesienią edycja  targów funeralnych MEMENTO zostanie przeniesiona na 2022 rok.

Jednocześnie, wsłuchując się w głos branży oraz doskonale rozumiejąc potrzebę integracji biznesowej, która z oczywistych względów nie może być realizowana, postanowiliśmy w bieżącym roku – zamiast targów – zorganizować Forum Funeralne w formule hybrydowej lub online (w terminie jesiennym), do uczestnictwa w którym już dziś serdecznie zapraszamy.

Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by czas dzielący nas od kolejnej edycji targów MEMENTO wykorzystać do stworzenia jeszcze ciekawszego programu, oferty handlowej i platformy nawiązywania nowych relacji biznesowych.