Organizator:

Promocja dla Partnerów Omega Funeral Forum - do końca lutego najlepsze ceny!

Podziel się

Zapraszamy na V edycję forum funeralnego poświęconego branży funeralnej, która odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia w Poznań Congress Center. To niepowtarzalna okazja, aby wyróżnić się wśród profesjonalistów z branży pogrzebowej i zaprezentować swoją firmę oraz ofertę szerokiemu audytorium.

Dlaczego warto być partnerem Omega Funeral Forum 2024?

Promocja marki: Twoja firma będzie miała okazję wyróżnić się wśród kluczowych decydentów i specjalistów branżowych, co przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności marki i pozyskania nowych klientów.

Nawiązanie kontaktów biznesowych: Będziesz miał możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami innych firm z branży, co może prowadzić do potencjalnych współprac handlowych i partnerskich.

Prezentacja produktów i usług: To doskonała okazja, aby zademonstrować swoje produkty i usługi, przedstawić ich unikalne cechy i korzyści oraz przekonać potencjalnych klientów do skorzystania z Twojej oferty.

Nowe możliwości biznesowe: Konferencja to idealne miejsce do poszukiwania nowych możliwości biznesowych, wymiany doświadczeń z innymi wystawcami oraz zdobycia inspiracji do rozwoju swojej firmy.

 Zarezerwuj swoje miejsce już teraz! Do końca lutego powierzchnia w promocyjnej cenie!

>>Pobierz folder<<

 

Kontakt dla Partnerów

Maciej Kaczmarek
Maciej Kaczmarek