Organizator:

OMEGA FUNERAL FORUM

29.03.2023 14:10:24

Podziel się

W dniach 18-19 kwietnia 2023 roku w Poznaniu odbędzie się OMEGA FUNERAL FORUM.

Kiedy trzymacie Państwo ten numer Omegi w rękach, w kalendarzu zbliża się data bardzo ważna dla branży funeralnej.

W dniach 18-19 kwietnia 2023 roku w Poznaniu odbędzie się OMEGA FUNERAL FORUM. Cieszę się, że mogę ogłosić, iż patronat honorowy nad IV konferencją OMEGA FUNERAL FORUM objął Wojciech Labuda – Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów do spraw reformy regulacji administracyjnych związanych z ruchem naturalnym ludności i ochrony miejsc pamięci.

OMEGA FUNERAL FORUM to czwarta odsłona kreatywnych spotkań i warsztatów dla profesjonalistów branży funeralnej organizowanych przez Grupę MTP. Podczas wydarzenia otrzymacie Państwo solidną porcję praktycznej wiedzy okraszoną warsztatami, gotową do wdrożenia w codziennej działalności. Jest to także wyjątkowa okazja do tego, żeby przez dwa dni nie tylko się szkolić, zdobywać wiedzę, ale także budować relacje i zacieśniać te już istniejące. Nie ma w biznesie nic lepszego niż spotkania „face to face”.

Zapraszamy przedsiębiorców pogrzebowych, którzy chcą wyprzedzić konkurencję, wiedzieć wcześniej dokąd zmierza branża oraz czują potrzebę wzmacniania swoich kompetencji związanych z marketingiem, sprzedażą i komunikacją. OMEGA FUNERAL FORUM odbędzie się w niezwykle nowoczesnej przestrzeni kongresowo-wystawienniczej Poznań Congress Center, która posiada doskonałą infrastrukturę. Grupa MTP jest liderem branży eventowej w Polsce. Posiada ogromne doświadczenie w organizacji targów, kongresów, konferencji i innych wydarzeń przeznaczonych dla sektora B2B. Profesjonalne zaplecze organizacyjne gwarantuje przygotowanie wydarzenia na wysokim poziomie merytorycznym i logistycznym.

Do zobaczenia!
Klaudyna Bogurska-Matys

 

zobacz więcej na:

Funeral Forum