Organizator:

Nowy numer Omegi już jest dostępny

Podziel się

Wiosenna Omega właśnie trafiła do rąk prenumeratorów. Znaleźć w niej można garść fachowej wiedzy z zakresu m.in. marketingu funeralnego czy zarządzania zespołem. Prezentujemy najnowsze, branżowe trendy oraz podpowiadamy, jakie usprawnienia warto wdrożyć, by być jeszcze bardziej profesjonalnym.

To już drugi numer magazynu Omega w tym roku. Zachęcamy do lektury, ponieważ - jak zwykle - dołożyliśmy wszelkich starań, by oddać w Państwa ręce pismo, które inspiruje i motywuje do rozwoju.

Pomieściliśmy w nim artykuły z zakresu zarządzania zespołem w oparciu o wartości, które są niezwykle istotne na styku z klientem dotkniętym stratą. Ale jak określić te najważniejsze z nich i jak sprawdzić, czy to, co bliskie dla właściciela zakładu pogrzebowego ma takie samo znaczeniedla jego pracowników? Podpowiadamy, jak to zweryfikować!

Radzimy też, jak motywować swoich pracowników oraz na co zwrócić uwagę, by być jeszcze lepszym managerem. To ważne w świetle badań, które pokazują, że aż 75 proc. pracowników nie angażuje się w swoją pracę, a 88 proc. sądzi, że ich szef źle motywuje do pracy.

Ponadto sprawdzamy, co piszczy w prawie pogrzebowym, jakie propozycje, projekty ustawi interpelacje składają posłowie w Sejmie. Niektóre pomysły, jeśli weszłyby w życie, z pewnością zrewolucjonizowałoby branżę pogrzebową, dlatego warto mieć tego świadomość.

Zamów bezpłatną prenumeratę Czytaj bieżące wydanie online