Organizator:

Model karawan Melex po liftingu!

Podziel się

Stylistyka modelu 469 N.CLASSIC z jednej strony nawiązuje do pierwszych modeli produkowanych już od 50 lat, z drugiej podkreśla nowoczesność zastosowanych rozwiązań.

Oprócz zaawansowanych rozwiązań technologicznych, bardzo ważne w pojeździe elektrycznym są jego walory estetyczne. Z myślą o swoich klientach firma Melex  stale pracuje nad poprawą wyglądu i funkcjonalności karawanów. Przy współpracy z profesjonalną pracownią projektową, tylna część pojazdu została poddana liftingowi.

Daszek składający się do tej pory z dwóch elementów, został wydłużony i stanowi całość. Wysokiej jakości zabudowa wyposażona jest w praktyczne uchwyty, które można dowolnie założyć w zależności od rozmiaru wieńca. Barierki z boku zostały wydłużone i umieszczone na takiej wysokości, by wiązanki nie uszkodziły karoserii. Inne udogodnienia w modelu to uchwyt do przewożenia krzyża, a także barierki na dachu i wykładzina antypoślizgowa, dzięki czemu można przewieźć wygodnie więcej wiązanek.

Wielowahaczowe zawieszenie znacząco poprawia komfort pracy i zwrotność pojazdu. Przełącznik ograniczający prędkość pozwala płynnie poruszać się nawet w bardzo wolnym tempie. Dzięki prostownikowi pokładowemu ładowanie baterii może się odbywać z dowolnego gniazdka elektrycznego.

Więcej informacji, a także opis poszczególnych modeli, szczegóły techniczne, folder do pobrania oraz galerię zdjęć można znaleźć na www.melex.com.pl