_ZAMÓW PRENUMERATĘ

Jeśli chcesz otrzymywać kolejne wydania magazynu „OMEGA – Idea Book dla branży funeralnej” wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli pozostać w kontakcie.

Prenumerata jest bezpłatna. Wysyłka realizowana jest drogą pocztową.

Jeśli chcesz otrzymać wydania archiwalne napisz do nas na adres: [email protected]Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14, tj. Administratora danych osobowych, w celach marketingowych i statystycznych. Mam świadomość dostępu do treści podanych przeze mnie danych oraz ich poprawiania. Jednocześnie mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, wskutek czego Administrator nie będzie mógł przetwarzać moich danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14 informacji handlowych, w tym drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom MTP, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych, drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez MTP przez telefon dla celów marketingu bezpośredniego.