_WYDANIA ARCHIWALNE

OMEGA 3/2016

26 września 2016

Zapraszamy do lektury działu TREND BOOK w najnowszym wydaniu magazynu „OMEGA – Idea Book dla branży funeralnej”. Znajdziecie w nim sporą dawkę inspiracji – od zaawansowanych technologii informatycznych w służbie domów pogrzebowych, przez wzorowanie się na przyrodzie aż po koncepcję „życia po życiu” za sprawą powrotu do natury…

Coraz więcej projektów zakłada, że energia w przyrodzie nie ginie, lecz przepływa, ciągle zmieniając swoją formę, tym samym ceremonia pogrzebowa w mniejszym stopniu staje się pożegnaniem a staje się radosną cerebracją życia. Warto mieć na uwadze, że współcześni klienci zakładów pogrzebowych często reprezentują inne wartości, preferencje i opinie na temat pożegnania swoich najbliższych niż jeszcze kilkanaście lat temu. Są bardziej świadomi możliwości dostępnych na rynku, otwarci na zmiany kulturowe. Zapraszamy do lektury wywiadu z panem Zbigniewem Lindnerem, założycielem firmy ZPD Lindner, która od 1991 roku specjalizuje się w produkcji trumien. Rozmawiamy o tym, co w biznesie funeralnym, trendach i inspiracjach oraz o budowaniu pozycji lidera w branży funeralnej. Zachęcamy też do rozważań – trumna czy urna? Z przyjemnością prezentujemy również ofertę producentów i dystrybutorów produktów funeralnych, dostawców usług i technologii dla branży.

W tym wydaniu debiutuje dział MOTORYZACJA, w którym prezentujemy ciekawe koncepcje związane z ostatnią podróżą. Dziś nie wybiera się już tylko kształtu i koloru trumny. Równie ważnym elementem organizacji ceremonii pogrzebowej jest pojazd, którym wyrusza się w ostatnią podróż.

Życzymy dobrej lektury!

Katarzyna Supa
redaktor naczelna magazynu „OMEGA”