_WYDANIA ARCHIWALNE

OMEGA 2/2020

6 czerwca 2020

Wszyscy przechodzimy szybki kurs radzenia sobie w nowej, bezprecedensowej sytuacji. Zmiany dzieją się w niemal wszystkich kategoriach życia i biznesu. Jaki nowy porządek wyłoni się z tego chaosu, czy i jak wpłynie na branżę funeralną?

Czy zakłady pogrzebowe staną się bardziej interaktywne a może wrócimy do zapomnianych tradycji? Na te pytania poszukujemy odpowiedzi w tym wydaniu magazynu. Naszym zdaniem szybkie i elastyczne reagowanie na zmieniające się warunki, wychodzenie z inicjatywą, myślenie poza schematami oraz przedsiębiorczość są teraz kluczowe.

W tym duchu oddajemy w Wasze ręce pierwsze interaktywne wydanie magazynu OMEGA. Co to oznacza? Klikając w oznaczone miejsca oraz we wszystkie reklamy przeniesiesz się bezpośrednio na strony naszych partnerów, zobaczysz oferty specjalne lub obejrzysz wideo. Nie czekaj – sprawdź!

Branża pogrzebowa to świat mężczyzn. Takie jest powszechne przekonanie społeczne. Lektura licznych raportów z różnych krajów oraz rozmowy z kobietami pracującymi w branży pogrzebowej prowadzi do refleksji, że podobnie jest na całym świecie. Kobiety, choć nie ustępują mężczyznom pod względem wiedzy i przygotowania do pracy w tej wymagającej branży, często napotykają na „szklany sufit” i mierzą się z wieloma wyzwaniami. W rezultacie znajdują własną niszę i w niej się specjalizują. Bycie kobietą w branży pogrzebowej może być wielkim atutem. Sprawdźcie sami czytając nasz raport.

Zachęcamy Was do twórczego i konstruktywnego podejścia do wyzwania, z którym mierzy się branża funeralna i… cały świat. Nie ma co czekać na lepsze czasy. To my tworzymy „nową normalność”.

Z życzeniami inspirującej lektury,

Katarzyna Supa
Redaktor naczelna Magazynu „OMEGA”

Z uwagi na sytuację związaną z pandemią wydanie udostępniamy również online.

>> czytaj online OMEGA magazine