_BIEŻĄCE WYDANIE

Szanowni Czytelnicy,

numer, który trzymacie w ręku, jest dla mnie wydaniem wyjątkowym, ponieważ właśnie tu zaczyna się moja przygoda z Omegą. Zmiany są nieodzownym elementem każdego rozwoju. Zmienia się więc kierownictwo nad redakcją magazynu, ale nie samo pismo. Chciałabym, by nadal było ono dla Was źródłem inspiracji, by dostarczało fachową wiedzę na temat rynku funeralnego oraz napędzało do rozwoju i tak właśnie zostało pomyślane to wydanie.

Pomieściliśmy w nim artykuły z zakresu zarządzania zespołem w oparciu o wartości, które są niezwykle istotne na styku z klientem dotkniętym stratą. Ale jak określić te najważniejsze z nich i jak sprawdzić, czy to, co bliskie dla właściciela zakładu pogrzebowego ma takie samo znaczenie dla jego pracowników? Podpowiadamy, jak to zweryfikować!

Radzimy też, jak motywować swoich pracowników oraz na co zwrócić uwagę, by być jeszcze lepszym managerem. To ważne w świetle badań, które pokazują, że aż 75 proc. pracowników nie angażuje się w swoją pracę, a 88 proc. sądzi, że ich szef źle motywuje do pracy.

Ponadto sprawdzamy, co piszczy w prawie pogrzebowym, jakie propozycje, projekty ustaw i interpelacje składają posłowie w Sejmie. Niektóre pomysły, jeśli weszłyby w życie, z pewnością zrewolucjonizowałoby branżę pogrzebową, dlatego warto mieć tego świadomość.

Życzę owocnej lektury i mam nadzieję, że już za kilka miesięcy zobaczymy się wszyscy na wydarzeniach branżowych.

Czytaj bieżący numer online

Marta Szydłowska

p.o. redaktor naczelnej